Ogłoszenie o pracę

Zakład Badawczo-Wdrożeniowy Ośrodka Salmonella „IMMUNOLAB” poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik laboratoryjny

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • sporządzanie pożywek, buforów, roztworów i odczynników do badań laboratoryjnych;
  • mycie i przygotowywanie szkła laboratoryjnego;
  • obsługa zmywarki laboratoryjnej;
  • obsługa autoklawu;
  • obsługa sterylizatora;
  • prowadzenie magazynu odczynników chemicznych i materiałów zużywalnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (technikum chemiczne, biologiczne bądź pokrewne);
  • dokładności oraz precyzji w wykonywaniu zadań;
  • dobrej organizacji pracy, sumienności;
  • samodzielności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagane umiejętności:

  • umiejętność przygotowania podłóż, pożywek, roztworów, buforów;
  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń laboratoryjnych (np. waga, wirówka, pH-metr);
  • umiejętności samodzielnego planowania pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • przyjazną atmosferę.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres info@immunolab.com.pl

Poniżej znajduje się plik PDF z ogłoszeniem do pobrania:

Oferta pracy – technik laboratoryjny